Stiltedag Yoga Buddhi: 28 december 

Tussen kerst en oud & nieuw, op zondag 28 december, een dag om stil te worden en terug naar binnen te keren. Wil jij 2025 vanuit rust en kalmte afsluiten- en het nieuwe jaar vanuit ontspanning en helderheid beginnen? Dan zal ik je met liefde in deze dag begeleiden. 

Yoga Buddhi stiltedag 2025
Yoga Buddhi biedt tussen kerst en oud & nieuw, op zondag 28 december, een dag aan om stil te worden en terug naar binnen te keren.

In de stilte ontstaat ruimte. Ruimte om te ademen, te voelen en te zijn. Tijdens deze “bezinningsdag” kalmeer je je zenuwstelsel, laat je mogelijke spanning los en geef je jezelf de kans om diep te herstellen. In pure stilte kom je thuis bij jezelf. 

🌿 Wat je kunt verwachten: 

♥︎ Stilte als bedding voor rust en helderheid 

♥︎ Zachte Hatha Yogales (eventueel op de stoel als dit voor jou nodig is) 

♥︎ Yoga Nidra 

♥︎ Restorative Yogales 

♥︎ Pranayama en meditatie 

♥︎ Koffie/thee en wat lekkers 

♥︎ Begeleiding met aandacht en zachtheid 

Datum: zondag 28 december 
Locatie: Yoga Buddhi, Bosweg 1 Riethoven 
Tijd: 10.00 – 16.30 uur 
Bijdrage: € 95,= incl. koffie/thee met wat lekkers. Neem je eigen lunch mee. Ik zal voor een heerlijk soepje zorgen. 
Aanmelden: via appje naar mij (06-51411718) 😊 

Laat stilte je lichaam verzachten en je hart openen. 


Hari Om Tat Sat en liefdevolle groet van Janne         
Yoga Buddhi